День пам’яті жертв Голодомору

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв трьох голодоморів ‒ Голодомору 1932‒1933 років та масових голодів 1923 і 1946‒1947 років.

Страшні і сумні події тих часів назавжди закарбувались у свідомості українського народу.

На згадку про невинно вбитих проходить акція «Запали свічку пам’яті».

Бібліотека університету традиційно відзначає цей день тематичною виставкою, на якій запалює свічки пам’яті. На виставці представлені художні і документальні твори, об’єднані тематикою Голодомору. Багато з видань є новими, вони надійшли до бібліотеки цього року від Українського інституту національної пам’яті.

На жаль, через карантинні заборони ми не можемо влаштовуємо масові акції, тому представляємо виставку на сайті, а книгу, яка зачепила душу, можна взяти для читання в бібліотеці.