27 жовтня 2020 р. працівники бібліотеки нашого університету стали учасниками онлайн-семінару „Harvard Referencing Style – міжнародний стиль цитування та посилання в галузі гуманітарних та соціальних наук”.

Семінар провела Тетяна Ніжинська, консультант Центру інформаційної підтримки освіти та досліджень науково технічної бібліотеки Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського.

Метою семінару було розкриття особливостей оформлення списку літератури та посилань в галузі гуманітарних та соціальних наук за гарвардським стилем.

Використання цього стилю не є унікальним, бо в світі є близько 6 тисяч стилів цитування.

Пані Тетяна в цікавій формі розповіла про історію виникнення цього стилю, звернула уваги на окремі особливості оформлення тощо. І хоча тема семінару доволі складна, однак виклад був надзвичайно доступним та зрозумілим. Щиро вдячні Тетяні Ніжинській за чудовий семінар!

Наприкінці організатори пообіцяли нам ще низку цікавих і корисних семінарів про інші стилі цитування, тож сподіваємось і чекаємо на наступні зустрічі!