Надходження від Національного музею Голодомору-геноциду

Фонд бібліотеки ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” поповнився книгами від Національного музею Голодомору-геноциду.

Понад п’ятдесят книг, що надійшли до нашої бібліотеки розкривають страшні факти голодомору в Україні.

Важко виокремити найцікавіші чи найважливіші книги з усіх, бо всі вони розповідають про болючі факти в історії України. Серед інших привертають увагу книги „Летопись украинского Донбасса (Донбасс в 1921‒1941 гг.)”, „Радянські органи державної безпеки у 1939 ‒ червні 1941 р. Документи ГДА СБ України”, „Національна книга пам’яті жертва Голодомору 1932‒1933” та ін.

Усі отримані книги представлені на виставці в читальному залі університету, серед них художні та документальні книги, матеріали конференцій тощо. Виставка буде корисна всім, хто цікавиться проблемами Голодомору в Україні та іншими історичними аспектами нашої держави.

Запрошуємо відвідати виставку з дотриманням карантинних вимог.