Людина починається з добра…

Щорічно 25 вересня ми відзначаємо день народження українського педагога, публіциста, письменника, поета ‒ Василя Олександровича Сухомлинського. Цей рік не став винятком. До цього дня працівники бібліотеки підготували виставку.

Епіграфом до виставки стали такі слова В. Сухомлинського: „Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний”.

На виставці представлені твори Василя Олександровича, його фото з дітьми, відомі вислови, що вчать нас добру, любові до дітей, до життя, до світу!

Твори В. Сухомлинського не втрачають своєї актуальності з плином часу, а, здається, тільки набувають її ще більше.

Важко уявити собі фахівця-педагога, який не знає та не захоплюється творами цього видатного вчителя.

Звертаємо увагу відвідувачів на те, що на виставці представлена нова книга з серії „„Видатні педагоги світу”. Випуск 10. В. О. Сухомлинський. Бібліотграфія: 2008‒2013 рр. (присвячується 95-річчю від дня народження В. О. Сухомлинського)”. Ця праця стане в нагоді всім, хто цікавиться життям та творчістю видатного українського педагога, досліджує його наукову спадщину тощо.

Тож запрошуємо відвідати виставку!