8 вересня ‒ Міжнародний день грамотності

Міжнародний день грамотності ‒ один із міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об’єднаних Націй.

Метою створення такого свята стало привернення уваги суспільства й міжнародної спільноти до підтримки зусиль, спрямованих на розповсюдження грамотності.

У бібліотеці університету представлена тематична виставка „8 вересня ‒ Міжнародний день писемності” під девізом: „Мова ‒ це глибина тисячоліть”.

На виставці представлена наукова довідкова література, підручник з української мови для шкіл та університетів.

Перлиною виставки є „Словарь української мови” Бориса Грінченка.

Особливо цікавими для відвідувачів виставки будуть книги Л. Скрипник та Н. Дитківської „Власні імена людей, а також „Довідник українських прізвищ”. Однак і інша література не залишить байдужим людину, яка хоче стати грамотною чи навчити грамоті інших.

Чекаємо на вас!