Бібліотека відкриває свої таємниці

10.09.2019

Категорії: Новини

Уже вп’яте в нашій бібліотеці відбулась екскурсія „Бібліотека відкриває свої таємниці” для всіх студентів 1 курсу нашого університету.

Такий захід уже став справжньою традицією! Під час екскурсії працівники бібліотеки розповіли майбутнім відвідувачам про особливості роботи закладу, про те, як користуватися електронною бібліотекою та репозитарієм, показали, де „ховаються” книги та періодичні видання, коротко познайомили з особливостями їх систематизації, представили полицю буккросингу, провели інструктаж з техніки безпеки.

Треба відзначити, що така екскурсія викликає жвавий інтерес не тільки у студентів, а й у викладачів, які їх супроводжують.

Важливим для нас було те, що екскурсія пройшла дуже жваво, наші друзі ставили багато запитань: „Звідки ви берете книги?”, „Чи є в бібліотеці художні книги?”, „Як забезпечена бібліотек сучасною літературою?”, „Чи можете ви допомогти у пошуку необхідної інформації?” та багато інших запитань. Це свідчить про те, що, всупереч існуючій думці ‒ молодь не читає, наші студенти дуже зацікавлені в книгах, обізнані в нових виданнях.

Ми зарядились енергією та позитивом, сподіваємось, що це взаємно!

З нетерпінням чекаємо на продовження спілкування!