Нові літні надходження

Літо в розпалі, всі відпочивають, але в університеті це найгарячіша пора: активно відбувається вступна кампанія.

Однак, працює не тільки приймальна комісія. Наша бібліотека отримала черговий транш книг від БФ «Бібліотечна країна» у межах проекту «Підтримка бібліотек переміщених університетів Сходу та Криму».

Ці книги вкрай необхідні для забезпечення навчального процесу в нашому виші. Фонд відгукнувся на наше прохання.

Ми отримали книги з різних наукових галузей: психологія, українська література, менеджмент, сільське господарство, агрономія, культурологія, екологія та інші.

Бонусом прийшли художні твори класиків Дж. Бокачо, М.Пруста, Ж.-Ж. Русо, Стендаль, А. Камю, Й. Гете, і сучасних письменників: Андрія Куркова, Сергія Шинкарука, Горіха Зерня та інші.

Щиро вдячні особисто Люсьєні Шум та всім, хто залишився «поза кадром». Низький уклін за вашу працю й допомогу!

Книги представлені на виставці «Нових надходжень» у читальному залі бібліотеки університету.