Надходження від Національного музею «Меморіал жертв Голодомору»

Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» ті філія музею «Інститут дослідження Голодомору», спільно з Всеукраїнською правозахисною організацією «Меморіал» імені Василя Стуса, громадською організацією імені Омеляна Ковча у рамках реалізації освітньо-патріотичного проекту «Книги для 100 університетів та бібліотек України: боротьба за свідомість» передали бібліотеці нашого університету комплект з понад 50 книг з історії України, у тому числі з тематики геноциду українського народу – Голодомору 1932–1933 років.

Отримані книги є рідкісними виданнями. енциклопедичною літературою, що видавалися не для продажу. Книги розкривають маловідомі сторінки державотворчих процесів в Україні у різні хронологічні періоди, покликані вести боротьбу за свідомість молоді, яка формує національну українську еліту.

Щиро вдячні організаторам проекту за безцінні примірники!

Запрошуємо познайомитись з книгами на виставці «Нових надходжень»!