205 років з дня народження Тараса Шевченка

9 березня в Україні відзначають день народження славетного письменника нашої країни, чиє ім’я з гордістю носить наш університет ‒ Тараса Григоровича Шевченка.

Писати й говорити про значення цієї постаті в історії нашої держави можна нескінченно. Відзначимо лише, що Тарас Шевченко був видатним поетом та основоположником сучасної української літературної мови. Крім того, ця людина була ще художником, етнографом, прозаїком.

Традиційно в ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” відбувається ціла низка заходів, присвячених Кобзарю.

Так, у бібліотеці університету представлено виставку „Шевченкове слово в віках не старіє…”, де експоновано як твори великого поета, так і критичну літературу. Родзинкою є альбом Тараса Шевченка 1845 року, у якому знаходяться його репринтні малюнки.

Запрошуємо відвідати виставку!