Видатні ювіляри листопада

19.11.2018

Категорії: Новини,Оголошення

У третьому місяці осені, зима вже намагається заволодіти світом, а природа бореться і пручається, відстоюючи право на тепло та затишок. Все підвладно природі, може саме тому у листопаді народжуються люди з відповідними її поведінці рисами.

Наукова бібліотека ЛНУ імені Тараса Шевченка пропонує відвідувачам ознайомитися з виставкою „Видатні ювіляри листопада 2018 року”, присвячену саме таким людям.

Так, у цьому році відзначають 180-річницю від дня народження Івана Нечуй-Левицького, 155-річницю ‒ Ольги Кобиляцької та 240-річницю ‒ Григорія Квітки-Основʼяненка.

На стендах представлені творчі доробки відомих українських письменників, у яких піднімаються важливі теми, що залишаються актуальними і сьогодні: любов і ненависть, страждання тощо. Головним лейтмотивом усіх цих творів є заклик до людської активності, перебудови світу та утвердження краси людського буття. Окрім, творів відомих письменників, на виставці представлені документальні доробки, у яких розкрито життя і творчий шлях ювілярів листопада.

Запрошуємо відвідати виставку в читальному залі наукової бібліотеки!